מן העיתונות
אומניטק חתמה על הסכם לשירות מנוהל בקבוצת טבת שירותים לוגיסטיים בהיקף של כחצי מיליון שקל
אומניטק חתמה על הסכם לשירותי מחשוב מנוהלים בקבוצת טבת שירותים לוגיסטיים, המספקת שירותים לוגיסטיים מתקדמים ומגוון פתרונות בשרשרת האספקה. הפרויקט נאמד בחצי מיליון ₪ עבור התקשרות לשלוש שנים.
| יום ב' | 27.06.11

במסגרת פרויקט המעבר למעטפת השירות המנוהל, שבוצע תוך כחודש ימים בלבד, לקחה אומניטק על עצמה את הטיפול בכל מערך המחשוב של חברת טבת שירותים לוגיסטיים. סניפי חברת טבת חוברו לענן תקשורת פרטי המסופק על ידי חברת אומניטק. במסגרת זו הוטמעו כלי שו"ב (שליטה ובקרה) של Centerity עבור ניטור תשתיות המחשוב בארגון, ונקבע מנהל רשת מיומן אשר אחראי על ביצוע תחזוקה מונעת וטיפולים נדרשים באופן שוטף.

בנוסף, שולבו שירותי ISP - אינטרנט עסקי מבית אומניטק, עם שרידות גבוהה והתאמה למערכת עסקית, הוטמעו שירותי גיבוי מרחוק הכוללים גיבוי של כלל המידע של הארגון בחוות השרתים של אומניטק, עם יכולת בקרה ושחזור בעת הצורך, וכן שמירה על אבטחת מידע על פי מתודולוגיית גיבוי סדירה. כמו כן, מונה מנהל טכני לפרויקט (TAM- Technical Account Manager) אשר אחראי מקצועית לייעוץ ללקוח והפעלת ספקי צד ג' כנדרש על מנת לעמוד במחויבות הארגון לאספקת רמת שירות ללקוחות, ספקים ועובדים.
 
לדברי מיקי לנדסמן, סמנכ"ל טכנולוגיות ותפעול באומניטק, "המעבר למעטפת השירות המנוהל מאפשר לנהל את מערך המחשוב של החברה בדגש על עבודה פרואקטיבית לטובת יעילות, יציבות ושרידות, וכתוצאה מכך- תפוקה גבוהה לארגון ושביעות רצון גבוהה. המעבר פשוט ומהיר, ומאפשר לארגון לשמור על המשכיות עסקית. הפרויקט הראשון שבוצע עם כניסתנו לארגון היה ליווי הטמעת מערכת WMS לניהול מערך מחסן לוגיסטי", מציין לנדסמן.
 
בהמשך, מתוכננים שלבים נוספים כמו יישום המלצות טכניות לייצוב מערך תשתיות המחשוב בארגון, פרויקט DRP להעלאת שרידות המערכת למקרים של אסון, שימור מעטפת השירות המנוהל, וליווי הארגון בכל פרויקט הקשור במערכות המחשוב.
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק