מן העיתונות
המרכז הבינתחומי הרצלייה משדרג מערכי שרתים, אחסון ותשתית וירטואליזציה עם אומניטק
חברת אומניטק זכתה בפרויקט, במסגרתו תשדרג את כל מערך השרתים ומערכי האחסון של המרכז הבינתחומי הרצליה.
| יום ג' | 30.06.09

המערכת המוטמעת ע"י אומניטק תאפשר לסטודנטים הלומדים במרכז הבינתחומי ליהנות משירות מהיר של אתר הקמפוס, אותו הם פוקדים מדי יום לבדיקת ציונים, הודעות על שינויים במערכת שעות, הודעות ממרצים, כניסה לאתרי קורסים ועוד. כמו כן, השדרוג נעשה גם בשרתי הדואר של המנהלה והמחקר, זאת במטרה לשרת את הסגל ולשפר את מערך תחום המחקר במרכז הבינתחומי.

במהלך הפרויקט שידרגה אומניטק את תשתית הוירטואליזציה המבוססת VMware, מתשתית חומרה מבוססת יבמ ונטאפ לתשתית חומרה מבוססת Dell ו- EMC. כמו-כן, במסגרת שדרוג תשתיות החומרה, הרחיבה אומניטק את תשתית הוירטואליזציה הקיימת במרכז הבינתחומי, לפיתרון הכולל את פתרון הטרמינל (VDI) של VMWARE, המאפשר שליטה וניהול מרכזי של תחנות העבודה הרבות בקמפוס ואת פתרון המפתחים (LAB MANAGER), הכולל תוכנת ניהול לסביבת פיתוח המיועדת להקל על עבודת המפתח ולאפשר לו סביבת עבודה נוחה יותר.
 
המרכז הבינתחומי הרצלייה הינו המוסד האקדמי המוביל בישראל. תכניות הלימוד בבינתחומי הרצלייה שמות דגש על תיאוריה לצד מעשה, ומקנות לבוגריו בסיס חזק להשתלבות בשוק העבודה.
 
גיא טרוטיאק, מנמ"ר המרכז הבינתחומי הרצלייה: "בבסיס דרך עבודתו של הבינתחומי הרצלייה עומדת השאיפה המתמדת למצוינות. שאיפה זו מתבטאת, בין היתר, באימוץ נורמות וכלים חדשניים, כגון שילוב תקשורת מחשבים כחלק אינטגראלי ממערך ההוראה, המחקר והמנהלה. שדרוג התשתיות מהווה צעד נוסף לקראת התאמת מערכות המחשוב והמידע בקמפוס לחזונו של הבינתחומי הרצלייה."
 
אודי ויינטראוב, מנכ"ל אומניטק: "ניתן לראות כי גם מוסדות אקדמיים, בעיקר כאלו המתרחבים עם השנים, זקוקים לתשתית משופרת שתתאים לצרכים העתידיים. אנו עונים על הצורך הזה ומאפשרים לסטודנטים ולסגל המרצים ליהנות משירות המספק פתרון מהיר יותר לצורכיהם.
 
ניסיון רב השנים בשוק המיחשוב והטכנולוגיה, בשילוב מומחיות טכנית ואנשי מקצוע מהשורה הראשונה, יוצרים פלטפורמה יציבה ומקצועית המאפשרת לנו לתת את השירות הטוב ביותר למגוון לקוחותינו."
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק