מן העיתונות
חברת e-Type מקבוצת אומניטק זכתה במכרז ההקלטה והתמלול של הכנסת
חברת e-Type מקבוצת אומניטק, זכתה במכרז במסגרתו תהיה אחראית על כל מערך ההקלטה והתמלול בכנסת, והטמיעה את מערכת הe-PARLAMENT, פרי פיתוחה. מערכת זו הינה מן המתקדמות בעולם לניהול פרלמנטים.
| יום ג' | 16.06.09

היקף הפרויקט, שהינו ייחודי בארץ ובעולם, מעל 3 מיליון . הפרויקט נמשך כשלושה חודשים, במהלכם הטמיעה e-Type את התוכנה באולם מליאת הכנסת וב-21 ועדות שונות בכנסת. הישיבה הראשונה של מליאת הכנסת ה- 18 והשבעת חברי הכנסת החדשים, הוקלטו ותמללו על-ידי המערכת החדשה בהצלחה רבה.

מערכת e-Type המשלבת בתוכה פטנט רשום, מאפשרת הקלטה של דיונים באמצעות מחשב נייח ונייד. לאחר הקלטת הדיון, מתקבל קובץ מסונכרן המאגד בתוכו שמע וטקסט של תמלול הדיון, כך שניתן לסרוק את הפרוטוקול ולהגיע במהירות לקטע המסוים בו נאמרים מילים או משפטים אותם רוצים למצוא. פטנט זה הינו ייחודי ופותח צוהר ליכולות חיפוש וארכוב ייחודי על גבי הוידיאו. המערכת מאפשרת לחפש מילה מסוימת מתוך הטקסט, ולצפות בנואם אומר את המילה המבוקשת. לבסוף מתקבל מסמך Word המכיל את כל נתוני החוזי והסנכרון בתוכו.
 
הנרי לילה, יועץ לכנסת מטעם חברת הייעוץ אגיניקס, אומר: "חברת הייעוץ בחרה ביחד עם מנמ"ר הכנסת, עמנואל גז, בהליך מכרזי בחברת e-Type, בשל המערכת הייחודית להקלטה דיגיטלית המשלבת אודיו ווידאו ממספר מקורות, שמסייעת לתמלול הפרוטוקול ולתיעוד הישיבות. vמערכת הוטמעה בהצלחה בסביבת מליאת הכנסת ובוועדותיה".
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק