מן העיתונות
אומניטק השלימה פרוייקט להקמת דאטה סנטר בחברת לברייט
אומניטק, ספקית מובילה של פתרונות תוכנה וחומרה בתחום ה-IT, השלימה פרוייקט להקמת דאטה סנטר בחברת ההי-טק לברייט (Leverate), המספקת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים עבור ברוקרים בתחום הפורקס (מט"ח) וה-CFD. היקף הפרויקט מוערך בכ-600,000 ₪.
 
הצורך לפרוייקט עלה בעקבות גידול בפעילות ובתעבורת הרשת של חברת לברייט ורצון של החברה להביא לחסכון בעלויות בדגש על עלויות ה-Hosting.
 
במסגרת הפרוייקט, שהסתיים לאחרונה, הטמיעה אומניטק פתרון Data Center In a Box של חברת Dell באתר של לברייט באנגליה, המספק את פתרונות החברה ללקוחות בחו"ל. הפתרון שנבחר כולל בתוכו במארז אחד את רכיבי האחסון, התקשורת והשרתים ומאפשר לחסוך בעלויות על ידי צמצום גודל השרתים בארונות ה- Hosting, חסכון בחשמל, יכולות ניהול מרכזי ומנגנוני אבטחת מידע מתקדמים ויעילים.
 
לדברי דורון סומך, סמנכ"ל טכנולוגיות בלברייט, "הפרוייקט שבוצע בהצלחה יאפשר לנו לתמוך בגידול המתמשך בפעילות של החברה בחו"ל תוך מתן שירות טוב יותר ללקוחותינו וחסכון משמעותי בעלויות. הבחירה באומניטק, שביצעה את הפרוייקט מקצה לקצה, היתה בזכות הניסיון המוצלח שיש לנו איתם לאורך השנים בהתאמת הפתרון לצרכים שלנו וביישום פרויקטים מורכבים בתחום ה-IT תוך עמידה בלוחות זמנים צפופים."
 
לדברי אריאל אברג'ל, סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי באומניטק, "הפתרון שהוטמע בלברייט הוא פתרון מוביל של חברת Dell הנותן מענה כולל ובדוק לכל מרכיבי הדאטה סנטר עם אחריות מלאה ומקיפה של יצרן אחד. בהתאמת הפתרון ללקוח שמנו דגש על הצורך של החברה למצוא פתרון יצירתי לחסכון בעלויות ה-Hosting תוך כדי יכולת לתמוך באלפי משתמשים בו זמנית והאצת ביצועים".
 
 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק