חברת ה- CAD הגדולה והמתקדמת בעולם

אומניטק מייצגת בישראל את חברת אוטודסק (Autodesk), מובילה עולמית בפיתוח פתרונות תוכנה דו ותלת מימדים חדשניים לתחומי התכנון, ההנדסה, העיצוב, הסימולציה. 

חטיבת אוטודסק בחברת אומניטק מתמחה בשיווק, הטמעה, תמיכה, הדרכה ואספקת מגוון רחב של שירותים ייעודיים ללקוחות החברה בתחומי התכנון וההנדסה, בכללם:
  • ייעוץ בהתאמת הפתרון לצרכים והדרישות
  • ליווי מקצועי בכל שלבי תכנון ויישום הפרויקט
  • הטמעת פרויקטים 
  • הדרכה פרטנית וקבוצתית בימי עיון, וובינרים וסמינרים מקצועיים
  • פיתוח אפליקציות מקומיות ייעודיות כמענה לצרכים ספציפיים בהתאם לדרישה
  • תמיכה טכנית מקצועית לסביבות מחשוב מגוונות בכל הרמות בארגון

פתרונות התוכנה

פורטפוליו חבילות התוכנה Autodesk Design and Creation Suites של אוטודסק מאופיין בממשק משתמש זהה, שפה משותפת וקישוריות חלקה ומותאם במיוחד לעבודה בסביבה מולטי דיסציפלינארית. 
הפלטפורמה המקיפה, האינטגרטיבית והמושלמת לשיתוף פעולה והעברת מידע שמספקות חבילות התוכנה של אוטודסק מאפשרת לכל בעלי התפקידים והגורמים המעורבים בכל פרויקט נתון לעבוד בסינרגיה ובתאום מלאים בסביבות מחשוב פיזיות, בטכנולוגית ענן ובסביבות מובייל מתקדמות, בכללן iPhone. iPad, iPod ו- Android.

מערך השירות 

הצוות המקצועי של האגף לפתרונות מחשוב הנדסי באומניטק תומך באלפי לקוחות בפריסה ארצית ומציע גלריה אנושית של מומחים מקצועיים ומוסכמים, המלווים את מוצרי אוטודסק שנים רבות. האגף מונה 40 איש בעלי ידע מקיף, ניסיון עשיר והיכרות המעמיקה עם השוק, קהל הלקוחות, הצרכים והאתגרים עימם הם מתמודדים. 
צוות המומחים  של האגף הוסמך רשמית ע"י אוטודסק ומקפיד להשתתף בהשתלמויות מקצועיות במטה החברה ובסניפיה ברחבי העולם על מנת לשמר את יכולותיו הייחודיות ליישם דיסציפלינות שונות בסטנדרטים המובילים בעולם, לטפח חדשנות בגמישות מקסימאלית ולהישאר תמיד בחזית הטכנולוגיה.

מרכז ההדרכה הארצי  aCADemia

על מנת לאפשר ללקוחותיה להפיק את מלוא הפוטנציאל מפתרונות התוכנה של אוטודסק הקימה אומניטק את מרכז ההדרכה היחיד המורשה ללימוד מוצרי התוכנה של אוטודסק בישראל. המדריכים בקורסים המקצועיים של aCADemia הינם מוסמכי אוטודסק מורשים ונחשפים ראשונים לכל הטכנולוגיות והגרסאות החדישות שמפתחת ענקית התוכנה.
יתרון זה מצטרף לסביבת למידה מתקדמת ולמגוון הרחב של קורסים, ומסלולי הכשרה מקוונים ופרונטאליים, אשר מאפשרים לבוגרי המרכז למנף את פתרונות התוכנה עתירי הידע של אוטודסק כדי לתכנן, לדמות ולהמחיש את רעיונותיהם לפני יצירתם בפועל תוך חסכון בזמן ועלויות ולהתמודד בהצלחה עם אתגרים עסקיים, הנדסיים וסביבתיים, קיימים ועתידיים.
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק

סניף פ"ת
מרטין גהל 7 קרית אריה, פ"ת, מיקוד 4951254
טל: 03-9267957
פקס: 03-9218262