הצטרפו אלינו

אומניטק הינה בית ל- 350 עובדים מרוצים, בכללם מומחי תשתיות ותמיכה, אנשי פיתוח, מהנדסים, מנהלי פרויקטים, מנהלי תיקי לקוח ועוד, המהווים חלק אינטגראלי מחברת המחשוב והאינטגרציה הוותיקה והמובילה בישראל ונהנים מביטחון תעסוקתי של חברה מצליחה, יציבה ואיתנה. מאז הקמתה בשנת 1979 מציבה אומניטק את עובדיה במרכז הווייתה ורואה בהם נכס יקר ערך, שותפים מלאים לעשיה ומנוף מהותי לכל הצלחה עסקית. 

התפתחות אישית וקידום מקצועי הינם ערכים שאומניטק מטפחת תדיר, לצד האווירה החמה והמשפחתית המאפיינת את התנהלותה זה למעלה מ-30 שנה. כחברה בעלת תפיסת ניהול מתקדמת, אומניטק משקיעה רבות בהכשרה מקצועית של עובדיה בהדרכות וימי עיון מקצועיים בארץ ובחו"ל, השתלמויות וקורסי העשרה והעצמה אישית, כמו גם במגוון פעילויות חברתיות ואירועי וגיבוש שהחברה עורכת לאורך כל השנה. 
 
אומניטק גאה בצוות עובדי הקבוצה והחברות הבנות (e-type, Jetro Platforms) ומידי שנה מקפידה לתגמל את המצטיינים שבהם, וזאת כאות להערכתה המלאה על תרומתם למוניטין ולמעמדה של החברה כספקית טכנולוגיה מועדפת בקרב אלפי ארגונים ומוסדות.
 
הצטרפו לצוות המומחים שלנו בסביבת עבודה מרתקת, וגם אתם תוכלו לסייע לעשרות אלפי לקוחותינו בתחומי ההייטק, התקשורת, התעשייה, הפיננסיים, הממשל, הביטחון ועוד, למנף את טכנולוגית המידע ולהתמודד בהצלחה עם אתגרי השוק המשתנים! 
 
 
 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק

סניף פ"ת
מרטין גהל 7 קרית אריה, פ"ת, מיקוד 4951254
טל: 03-9267957
פקס: 03-9218262