מחשוב ענן

מאז הקמתה אוטודסק תמיד התמקדה באיתור דרכים חדשות וחדשניות שיאפשרו ללקוחותיה לעבוד טוב יותר, מהר יותר ולהיות יצירתיים יותר. פתרונות הענן "Autodesk360" של אוטודסק משנים לחלוטין את דרך העבודה ומאפשרים לחדש, לשפר יכולות ולייעל תהליכי העבודה במהירות רבה יותר וללא תלות בזמן ומיקום גיאוגרפי. 

 
השירותים וכלי הענן שמציעה חבילת התוכנות, מאפשרים להרחיב את עבודת התכנון מעבר לשולחן העבודה, לשתף מידע ופעולה, ולגשת אל נתוני הפרויקט ביעילות ובמהירות, בכל עת ומכל מקום. 
 
עם עוצמת המחשוב הווירטואלי שמציעה טכנולוגית הענן ניתן להרחיב או להקטין את מערכת Autodesk360 ולהעניק מענה מדויק לצרכים עסקיים, ללא צורך בתשתית או השקעה הנדרשות לתוכנת שולחן עבודה מסורתית.
 • עוצמת מחשוב אין סופי
  ביצוע משימות תכנון בענן המאפשר להאיץ חשדנות, לפנות את משאבי שולחן העבודה, לבדוק את ביצועי אפשרויות התכנון, וליצור הדמיות וסימולציות עיבוד דינמיות מבוססות ענן בפחות זמן.
 • גישה למידע בכל עת ומכל מקום
  בין אם נמצאים במשרד או בשטח פתרון הענן של אוטודסק מאפשר לפשט את שיתוף הפעולה, לשתף קבצים בקלות רבה יותר, לעקוב אחר עדכוני הקבצים, להזמין אחרים להגיב על תכנונים, לקבל בדוא"ל התראות בכל פעם שמישהו עורך או מעדכן קובץ. 
 • תובנה מעמיקה יותר
  לשפר את איכות הפרויקט ולזרז את קבלת התוצאות על ידי הצגת מבט שלם ומדויק יותר של נתוני הפרויקט לאנשים הנכונים בזמן הנכון במהלך הפרויקט, בין חברי הצוות ולרוחב הארגון.
 • גמישות ושיתוף ללא עלויות בלתי צפויות
  להרחיב את השימוש במוצר והשירות כדי לתמוך בצמיחה העסקית ובדרישות פרויקט ספציפיות, ללא צורך בביצוע שינויים יקרים בתשתיות IT  קיימות
השימוש במוצרי הענן של אוטודסק משפר דרמטית יכולות ודרכי עבודה באמצעות גישה לשירותים וכלים חזקים מבוססי ענן, בהתאם לדרישה בכל עת ומקום וסט של אפליקציות מובייל המסייע לזרז ולקדם את תהליך התכנון. 
 
צפו בסרטון על הטכנולוגיה החדשנית שמציעים פתרונות הענן  Autodesk360 

Autodesk® BIM 360

הדור הבא של טכנולוגיית מידול מידע הבניין (BIM) ממנף את עוצמת טכנולוגית הענן ומאפשר לכל אחד, בכל מקום ובכל עת לנתח מבנה שלם, לגשת לתהליכי עבודה מבוססי מודל, ולבצע משימות עתירות משאבי מחשוב. קרא עוד
   

Autodesk® PLM 360

פתרון תוכנה כשירות לניהול מחזור חיי מוצר המעניק גישה כמעט אינסופית לעוצמה של שירותי מחשוב מבוססי ענן ושל מרחב עבודה דיגיטלי לתכנון ושיתוף פעולה. קרא עוד

 

 
צור קשר
סגור סגור

לפרטים נוספים ויצירת קשר,
אנא השאר פרטיך
ואנו נחזור אליך בהקדם

* שם פרטי
* שם משפחה
 
 
* טלפון
* נייד
 
 
* דוא"ל
 
 
* נושא
 
 
הערות
 
 
* קוד אבטחה
 
* נא למלא את כל שדות חובה
מאשר\ת קבלת חומר פרסומי מאומניטק

סניף פ"ת
מרטין גהל 7 קרית אריה, פ"ת, מיקוד 4951254
טל: 03-9267957
פקס: 03-9218262